Ďalšie

  Vianočný spot „The Greatest Gift” – Sainsbury’s

  Sainsbury’s je prevádzkovateľ najväčšej siete supermarketov vo Veľkej Británii. Tohtoročná vianočná reklama rozpráva pôvabný príbeh tvrdo pracujúceho a oddaného otca, ktorý prichádza s geniálnym plánom, aby sa ustil, že bude môcť byť na Vianoce so svojou rodinou.

  Príbeh zmiešanej rodinky dojíma milióny ľudí po celom svete a je naozaj nádherný. Poukazuje na uponáhľanosť tejto doby a problematickosť dosiahnutia toho, o čom sú Vianoce, čiže byť so svojou rodinou, užívať so spoločné chvíle, tešiť sa a radovať sa so svojimi najdrahšími.

  Vynikajúco naanimovaný príbeh podľa scenára od oceňovného a známeho scenáristu a režiséra Sama Fella je rozprávaný prostredníctvom originálnej, radostnej a zábavnej piesne „The Greatest Gift Is Me“ (Najväčší dar som ja), ktorú naspieval britský herec James Corden.

  Pieseň skomponoval hudobník, komik, herec a producent Bret McKenzie, ktorý si napríklad zahral aj v známej trilógii Pán prsteňov či Hobbit, v roku 2012 získal aj Oscara za najlepšiu pôvodnú pieseň v muzikálnej komédii The Muppets. Čítaj viac.

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu