Ďalšie

  Slovenskú reklamu pre Pilsner Urquell zaradil portál Ads of the World medzi najkrajšie vianočné reklamy

  Portál Ads of the World zaradil emotívny vianočný spot pre Pilsner Urquell od reklamnej agentúry MUW Saatchi & Saatchi medzi najkrajšie vianočné reklamy. Spoty zasielajú do Ads of the World často sami agentúry, no je len rozhodnutí redakcie portálu, ktorý spot zverejní.

  Najnovší spot pre Pilsner Urquell zaradil portál Ads of the World medzi najkrajšie vianočné reklamy v sekcii Highlighted christmas collection.

  Ideu spotu tvorí dojemný príbeh syna, ktorý svojmu otcovi pripraví prekvapenie a docieli tradičnú atmosféru, keď slávili Vianoce spolu, ako rodina, keď bol ešte malý. Syn vyberie z albumu starú fotografiu a podľa nej zháňa po antikvariátoch a vianočných trhoch všetko čo mali na vianočnom stole, vrátane fľaškového piva Pilsner Urquell.

  „Pilsner Urquell je značka, ktorá dbá na tradície, preto sa tento rok zamyslela nad skutočným významom Vianoc. Azda najtradičnejší sviatok v roku je totiž v súčasnosti často obdobím zhonu, v ktorom treba ľuďom pripomínať, čo je skutočne dôležité. Preto sa značka Pilsner Urquell rozhodla ukázať, na akých tradíciách skutočne záleží – konkrétne na rodinnej pohode,“ povedal pre MediaWatch.Dog Luděk Baumruk, marketingový manažér značky Pilsner Urquell. Čítaj viac.

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu